Fjordvej 72 og 1 andre boliger er kommet til salg denne uge i Roslev - se boligerne her.

dato

2 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Roslev. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Roslev er to spændende boliger netop kommet på markedet. Først er der villaen på Fjordvej 72, Grættrup, som tilbyder et imponerende boligareal på 488 m² og en grund på hele 68.616 m². Med sine 7 rum giver denne villa masser af plads og muligheder.

Den komfortable villa er prissat til 2.495.000 DKK. Ejerudgiften er ikke oplyst, men med det rummelige areal kan det være en attraktiv mulighed for dem, der ønsker at værdsætte det åbne landskab omkring boligen.

En anden mulighed i Roslev er villaen på Roslevvej 23, Jebjerg. Denne villa tilbyder et mere kompakt ophold på 126 m² med en grund på 745 m². Boligen består af 5 værelser og er sat til en pris på kun 545.000 DKK.

Der er ingen information om den månedlige ejerudgift. Dette gør det til en prisvenlig løsning for dem, der søger et hjem i Roslev-området.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga